Zabierz do domu psiaki z Miedar... na cały rok! Sprawdź, gdzie można dostać ten wyjątkowy kalendarz

Już wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się pierwsza prezentacja efektów współpracy wolontariuszy z Miedar, ich podopiecznych i fotograf Anny Wilk. Będzie co oglądać, a nawet zabrać ze sobą.

Zwierzak na każdy miesiąc

Szukacie ciekawego pomysłu na gwiazdkowy prezent? Ściana Waszego pokoju potrzebuje nowej, klimatycznej aranżacji? A może po prostu chcecie zrobić małą, dobrą rzecz w tym przedświątecznym czasie? Jeśli tak, to chyba mamy dla Was interesującą propozycję.

Stowarzyszenie lePsie Życie, zajmujące się wieloaspektową troską nad podopiecznymi schroniska w Miedarach, przedstawia nowy projekt. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i zdolnościom pani Anny Wilk powstał wyjątkowy kalendarz. Jego głównymi bohaterami są oczywiście psiaki i koty w towarzystwie swoich opiekunów.

Z okazji premiery kalendarza zaplanowano nawet specjalne wydarzenie. 10 grudnia (sobota) w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim odbędzie się wernisaż. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. To właśnie wtedy będziemy mogli zaopatrzyć się w kalendarz. Wydarzenie uświetni występ skrzypcowy Julii Ostasz, która "zaprezentuje rozrywkowe brzmienie skrzypiec w klasycznym wydaniu".

- Z całego serca zapraszamy Was wszystkich na to wydarzenie! Będzie to nie tylko okazja do zakupu kalendarza, ale również do wspólnego spotkania, którego nie możemy się już doczekać! - zapraszają wolontariusze. - Niech urocze mordki piesków i kotów umilą Wam cały rok - dodają.

Cena kalendarza to 59,99 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz podopiecznych schroniska w Miedarach.

Schronisko w Miedarach - Przezimuj Psiaka Bezdomniaka

Może Cię zainteresować:

Przezimuj Psiaka Bezdomniaka. Trwa czwarta edycja zimowej akcji schroniska w Miedarach

Autor: Urszula Gołkowska

12/11/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon