"Zatańcz w szkole dla szkoły". Boruszowice zapraszają na zajęcia dla początkujących

Rada Rodziców organizuje lekcje dla osób chcących aktywnie spędzić wolny czas przy dobrej muzyce. Nie trzeba się nawet zapisywać - wystarczy przyjść i spróbować!

Zajecia taniec boruszowice

Lekcje tańca w Boruszowicach

W gminie Tworóg rusza nowa inicjatywa. Stowarzyszenie Pozytywnej Energii w imieniu Rady Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Boruszowicach zaprasza do udziału w akcji. W placówce odbędzie się cykl zajęć tanecznych. Uczestnicy będą mogli od podstaw poznać różne style, zarówno klasyczne, jak i latynoamerykańskie.

- Kurs tańca towarzyskiego to przede wszystkim świetna zabawa. Nauka obejmuje dziesięć tańców, pięć standardowych, takich jak walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep oraz pięć latynoamerykańskich: samba, cha cha cha, rumba, paso-doble, jive - tłumaczą organizatorzy.

W ofercie znalazł się także kurs tańca użytkowego. Zajęcia będą miały miejsce w środy w godzinach: 18:00-19:00. Zaplanowano je w dniach: 4.10, 11.10, 18.10, 25.10, 8.11, 15.11. Lekcje odbędą się w sali gimnastycznej szkoły w Boruszowicach (ul. Szkolna 2). Koszt to 20 złotych za osobę za jedne zajęcia. Akcja ma charakter prospołeczny. Wpłaty zostaną przekazane na zakup wyposażenia dla placówki. Nie trzeba się wcześniej zapisywać. Dodatkowe informacje otrzymamy pod numerem: 513 142 724.

Dodatkowo w poniedziałki, także w sali gimnastycznej szkoły, organizowana jest zumba dla pań. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 18:00. Koszt jednego spotkania to 16 zł. Czym jest zumba? Składa się z serii ćwiczeń wykonywanych w rytm muzyki, łączących fitness z elementami tańców latynoamerykańskich. Dodatkowo pozytywnie wpływa na zdrowie psychiczne poprzez zmniejszenie poziomu stresu czy wytwarzające się podczas tej aktywności endorfiny.

Kalety zajęcia mdk

Może Cię zainteresować:

Kalety zapraszają do aktywnego spędzania popołudni. Wybór jest naprawdę duży!

Autor: Urszula Gołkowska

06/09/2023

Fitness miasteczko Śląskie

Może Cię zainteresować:

Zadbaj o zdrowy organizm i ładną sylwetkę. Miasteczko Śląskie zaprasza na fitness

Autor: Urszula Gołkowska

06/09/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon