Park Wodny w Tarnowskich Górach. Atrakcje, cennik, godziny otwarcia 2022

Park Wodny w Tarnowskich Górach to jedna z największych atrakcji Srebrnego Miasta. Co roku, zwłaszcza w sezonie letnim, odwiedzają go zarówno mieszkańcy naszego powiatu, jak i przyjezdni goście. Co warto wiedzieć przed wizytą w tym aquaparku?

Urszula Gołkowska
Tarnowskie Góry park wodny

Zapraszamy do zapoznania się z aktualizacją: Park Wodny zaprasza. Sprawdź atrakcje, godziny otwarcia i bilety 2023

Atrakcje Parku Wodnego

Lato powoli dobiega końca, jest jednak miejsce, gdzie tropikalny klimat utrzymuje się przez cały rok. Park Wodny w Tarnowskich Górach zaprasza zarówno wprawionych pływaków, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem; maluchy i starszych gości - wszystkich, którzy wolny czas chcą spędzić w przyjemny sposób.

Obiekt oferuje niemało atrakcji. Znajdziemy tam szybkie zjeżdżalnie, sztuczną morską falę, jacuzzi, solankę, basen sportowy. Na zewnątrz z kolei ulokowano basen z jacuzzi oraz wodny plac zabaw. Podczas gdy dzieci przetestują wspomnianą atrakcję, rodzice odpoczną na plażowych leżakach. Park Wodny zaprasza także do strefy wellnes&spa, gdzie skorzystać można z siłowni czy sauny.

  Bilety i godziny otwarcia

  Zanim zaplanujemy wizytę w Parku Wodnym, warto przeczytać kilka przydatnych informacji. Obiekt otwarty jest codziennie od 6:00 do 22:00 (kasy biletowe do 21:00). Warto jednak wiedzieć, że ceny wejściówek różnią się w zależności od godziny naszego pobytu.

  Godziny poranne: 6:00-8:00

  • bilety normalny: 17 zł (1h)
  • bilet ulgowy: 14 zł (1h)

  Dni robocze od 8:00 do 22:00

  • bilet normalny: 21 zł (1h), 33 zł (2h), 52 zł (całodniowy + sauna)
  • bilet ulgowy: 19 zł (1h), 29 zł (2h), 42 zł (całodniowy + sauna)
  • rodzinny: 95 zł (2h), 135 zł (całodniowy)

  Weekendy i święta od 8:00 do 22:00

  • bilet normalny: 24 zł (1h), 37 zł (2h), 62 zł (całodniowy + sauna)
  • bilet ulgowy: 21 zł (1h), 33 zł (2h), 52 zł (całodniowy + sauna)
  • rodzinny: 95 zł (2h), 135 zł (całodniowy)

  Dzieci do 3 lat – wstęp wolny.

  Z biletu rodzinnego mogą skorzystać dwie osoby dorosłe i jedno dziecko lub dwójka dzieci i jedna osoba dorosła. Wejściówka dla każdego kolejnego dziecka kosztuje 20 złotych. Warto wiedzieć, że Park Wodny uwzględnia Tarnogórską Kartę Rodzina 5+.

  - W ramach programu posiadacz karty Programu “Rodzina 5+” i jego rodzina może raz dziennie skorzystać z 50% rabatu – oferta ma zastosowanie przy zakupie biletów wstępu w kasie Parku Wodnego dla minimum dwóch osób - tłumaczą właściciele.

  W Parku pojawiła się nowa atrakcja, która z pewnością ucieszy najmłodszych gości. Jest nią wodny plac zabaw. Więcej informacji na jego temat przeczytamy TUTAJ. Tuż obok basenu znajdziemy także inne ciekawe obiekty: Centrum Wspinaczkowe Klif, skatepark czy działające w okresie zimowym lodowisko. Zainteresowani mogą również skorzystać z oferty Hali Sportowej.

  Tarnowskie Góry. Wąskotorówka

  Może Cię zainteresować:

  Najlepsze atrakcje dla dzieci w Tarnowskich Górach. Gdzie warto się wybrać z najmłodszymi?

  Autor: Urszula Gołkowska

  01/05/2022

  Subskrybuj tarnowskiegory.info

  google news icon