Podsumowanie tygodnia 20-26.06. Co przyniosły ostatnie dni?

Za nami kolejny tydzień czerwca, a ostatnie dni były bardzo intensywne. Co ważnego wydarzyło się w mieście i powiecie?

Tarnowskie Góry 2022 06 wydarzenia

Z Tarnowskich Gór do Pyskowic szybciej i wygodniej. Rusza metrolinia M107

Od 25 czerwca na drogach powiatu można zobaczyć autobusy nowej linii. Łączy ona nasze miasto ze Zbrosławicami i Pyskowicami.

Radni zadecydowali. Tarnogórscy burmistrz i starosta z absolutorium za 2021 rok

Za nami czerwcowe sesje Rady Miejskiej i Powiatu. Ich członkowie podjęli decyzje w kwestii udzielenia wotum zaufania i absolutorium. Zaskoczenia nie było, choć nie wszyscy głosowali jednomyślnie.

Policjant w Orzechu uratował nieprzytomnego chłopca. Nastolatek miał dużo szczęścia...

Na chodniku leży nieprzytomna osoba. Przechodnie mijają ją bez zastanowienia. Ta sytuacja mogła skończyć się naprawdę źle. Na szczęście w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu pojawił się pewien stróż prawa.

Zmasakrowana honda na DW 908. Kierowca wjechał do rowu i uderzył w drzewo

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło pomiędzy gminą Świerklaniec a Miasteczkiem Śląskim. Samochód osobowy został zupełnie zniszczony. Kierowca miał dużo szczęścia, ale poniesie konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

Kolejna lodziarnia w sercu Tarnowskich Gór. Gdzie ją znajdziemy?

W naszym mieście pojawił się nowy lokal z mrożonymi deserami. Nie wszyscy pewnie jeszcze o nim wiedzą, ponieważ otworzył się dopiero w zeszłym tygodniu. Jakich smaków tam skosztujemy?

Wąskotorówka rozpoczyna sezon wakacyjny. Sprawdź rozkład jazdy, bilety i trasę

Już od wczoraj popularne pociągi kursują na całej trasie. Pasażerowie dojadą z Bytomia aż do Miasteczka Śląskiego. To jeszcze nie koniec atrakcji. Na torach zobaczymy prawdziwy parowóz!

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon