Tarnogórscy studenci świętują zakończenie roku. Na scenie same atrakcje

Wakacje rozpoczynają się nie tylko dla dzieci i młodzieży. Niedawno kolejny okres działalności podsumowało Tarnogórskie Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku. Z tej okazji seniorzy zaprezentowali się na scenie.

Kolejny rok UTW w Tarnowskich Górach

Studenci z naszego miasta celebrowali niedawno zakończenie działań 2023/2024. Wśród wielu inicjatyw i przedsięwzięć szczególnie wyróżniają dwa. Pierwsze to realizacja kolejnej mobilności zagranicznej w ramach projektu programu Erasmus+ pt.: "Mobilność kadry Tarnogórskiego UTW szansą na rozwój oferty edukacyjnej organizacji".

Tarnogórscy seniorzy znów wybierają się na Erasmusa. Wielkie przygotowania trwają

Seniorów cieszyła też niedawna wygrana. Reprezentacja UTW stanęła w kulinarne szranki podczas XVIII Festiwalu Śląskie Smaki. Wydarzenie odbywało się w Tarnowskich Górach. Nasi studenci zostali wyróżnieni za przygotowane specjały.

Śląskie Smaki zagościły w Tarnowskich Górach. Na mieszkańców czekała prawdziwa uczta

Zakończenie roku akademickiego świętowano w sali Tarnogórskiego Centrum Kultury. Przed zgromadzonymi wystąpili utalentowani artystycznie seniorzy: małżeński śpiewający duet "Henia i Andrzej", Grażyna Jurek, Teresa Kamińska, zespół wokalny "a-gie" pod batutą Izabeli Lysik-Różańskiej. Taneczne zdolności pokazały natomiast grupy Sie chce i Frajda.

Tarnogórskim studentom gratulujemy motywacji, kreatywności i siły do działania. Życzymy udanych wakacji, a także powrotu z nowymi pomysłami w październiku.

Tarnogórska Rada Seniorów

Może Cię zainteresować:

Nowa Rada Seniorów rozpoczęła swoją kadencję. Kto będzie reprezentować mieszkańców?

Autor: Urszula Gołkowska

09/05/2024

Centrum Informacji Turystycznej w Kaletach

Może Cię zainteresować:

Otwiera się Centrum Informacji Turystycznej w Kaletach. Na seniorów czeka bezpłatna kawa

Autor: Urszula Gołkowska

31/05/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon