W szpitalu Dzień Dziecka trwa cały miesiąc. Kolejne wizyty na oddziale pediatrii

WSP w Tarnowskich Górach wciąż przyjmuje gości, którzy chcą poprawić samopoczucie małych pacjentów. W tym roku na odwiedziny zdecydowało się sporo grup. Przyniosły z sobą prezenty dla maluchów.

Dzień Dziecka w tarnogórskim szpitalu

Z okazji święta, jakie obchodziliśmy na początku czerwca, Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy nawiedzili wolontariusze. Z myślą o najmłodszych pacjentach odbyły się pokazy. Goście podarowali też upominki dla dzieci. Wspominaliśmy już o druhach z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Pokazali młodym widzom, jak wygląda umundurowanie czy sprzęt. Po druhach przyszła kolej na następnych odwiedzających.

Strażacki prezent dla małych pacjentów. Tarnogórski szpital odwiedzili goście

W placówce pojawili się przedstawiciele Fundacji TVSilesia. Wraz z nimi przybył iluzjonista, który przygotował pokaz sztuczek. Odwiedził też dzieci, które nie mogły wziąć udział w przedstawieniu. Do szpitala stawili się harcerze. Reprezentanci Zastępu Dromon z drużyny 100 WDH TRIERA hufca z Piekar Śląskich nie przyszli sami. Towarzyszyły im ręcznie wykonane maskotki, które trafią do maluchów. Swoich przedstawicieli przysłał również Wieloprofilowy Zespół Szkół w Tarnowskich Górach. Uczniowie ze swoimi opiekunkami - Ewą Tyrałą i Ewą Pisulą-Golaś zorganizowali całą akcję charytatywną. Jej owoce zostały przekazane Wielospecjalistycznemu Szpitalowi Powiatowemu. Trafiły też do Domu Dziecka w Laryszowie.

Krystyna mikolajczyk zbiorka leczenie

Może Cię zainteresować:

Swoją żonę poznał w Tarnowskich Górach. Teraz walczy z rakiem o życie ukochanej

Autor: Urszula Gołkowska

03/04/2024

Motoserce tg 2024

Może Cię zainteresować:

Fani rocka i Harleya idą oddać krew. Do Tarnowskich Gór znów zawita Motoserce

Autor: Urszula Gołkowska

13/06/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon