Zwiedzanie z duchami. Jakie tajemnice kryje tarnogórski Plastyk?

Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach zaprasza wszystkich śmiałków na tajemniczą wyprawę w czasie. Jakie atrakcje czekają na uczestników?

UM Tarnowskie Góry
Projekt bez tytułu 2021 10 14 T171101 182

Zwiedzanie z duchami

Za oknem szaro, zimno i pada. Czy można wymyślić lepszą pogodę na nastrojową wycieczkę po starym budynku, którego mury nie jedno miałyby nam do opowiedzenia? Wszyscy miłośnicy mrocznych klimatów mogą czuć się zaproszeni na wydarzenie organizowane przez szkolną społeczność Plastyka.

- Tego jeszcze nie grali! Szkoła strachów w Tarnowskich Górach. Będzie można dowiedzieć się czegoś ciekawego o rodzinie Donnersmarcków. Dodatkowo dla chętnych w planie mamy warsztaty z fotografii cyfrowej, a tematem jest malowanie światłem - zapraszają koordynatorzy.

Spotkanie odbędzie się 21 października od godziny 16:00 w budynku Zespołu Szkół Artystyczno-Projektowych (ul. Legionów 35). Osoby chcące wziąć udział w warsztatach proszone są o wcześniejszy kontakt. Organizatorzy przyjmują zapisy pod numerem 32 285 40 87. Ilość miejsc ograniczona.

Tarnowskie Góry, zwiedzanie z duchami
Julia Pałczyńska, Maciej Światły

By dobrze przygotować się na długie jesienne wieczory, polecamy także odwiedziny w bibliotece miejskiej. Wśród wielu interesujących tomów znajdziemy również opowieści inspirowane Srebrnym Miastem, które idealnie wpasują się w październikowy klimat:

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon