Tarnogórzanie Roku 2022. Komu przyznaliście ten zaszczytny tytuł?

Znani i mniej znani, społecznicy, artyści, a nawet... pomnik. Łączą ich Tarnowskie Góry. To właśnie ich wytypowali nasi Czytelnicy w konkursie wyróżniającym zasłużone dla miasta postacie.

Urszula Gołkowska
Gwarki 2021- zdjęcia

Tarnogórzanie Roku 2022

Za nami kolejne 12 miesięcy, które przyniosły wiele zmian także dla naszego miasta. W sylwestrowy wieczór wielu z nas wspomina wydarzenia mijającego roku: te dobre i te złe, miłe, wzruszające, trudne; porażki i zwycięstwa. Koniec roku to także dobry czas, by pomyśleć, za co i komu jesteśmy wdzięczni. Finalnie to drugi człowiek, stojący obok nas, sprawia, że nasza codzienność wygląda tak, a nie inaczej.

Zapytaliśmy naszych Czytelników, kto według nich szczególnie zasłużył się w tym roku dla naszego miasta. Odpowiedzi było sporo. Kogo zaproponowaliście jako laureatów tytułu Tarnogórzanin Roku 2022?

Wybranym przez Czytelników wyróżnionym gratulujemy. Wszystkim życzmy natomiast, by nadchodzący roku był dobrym, spokojnym czasem pełnym miłych niespodzianek oraz powodów do radości. Niech następnym razem każdy spojrzy w lustro i z dumą okryje w sobie Człowieka Roku.

    Subskrybuj tarnowskiegory.info

    google news icon